چگونه به کمک ای اف تی ، ثروت جذب کنیم؟

یکی از مهمترین سوالات در ذهن کاربرانی که به تازگی با تکنیک ای اف تی آشنا شده اند این است که آیا میتوان برای جذب ثروت و افزایش درآمد از این تکنیک فوق العاده استفاده کرد؟

لازم به یاداوری است یکی از مهمترین کاربرد های تکنیک ای اف تی، خنثی کردن باورهای غلط و ایجاد باورهای مثبت در راستای هدف ها و خواسته هایی است که در زندگی دنبال میکنیم.

مهمترین نکته ای که همه ما باید به آن توجه ویژه داشته باشیم این است که واقعیت زندگی ما را باورهای ما میسازند، به عبارتی دیگر آنچه اکنون در زندگی ما وجود دارد نتیجه باورهایی است که در ذهن خود داریم و با تغیر باورها میتوانیم واقعیت زندگی خودمان را تغییر دهیم که افزایش درامد و جذب ثروت نیز از این قائده مستثنی نیست.

اولین گام

جهت افزایش درامد و جذب ثروت، شناسایی باورهای محدود کننده در خصوص پول و انسان های پولدار و ثروتمند است.

باورها چه باورهای محدود کننده و چه باورهای یاری دهنده آنچنان در وجود ما عجین شده اند که برای شناسایی آنها نیاز به تجربه و تبحر فراوان داریم.

اما شما میتوانید به کمک تکنیک ای اف تی بدون انکه به باورهای محدود کننده خود عمیقا اگاهی داشته باشید در مسیر افزایش درامد و جذب ثروت قدم بردارید و هر چه بیشتر در این مسیر پیش بروید نتایج بهتری را به دست خواهید آورد.

برای شروع تنها کافی است گفتگوهای ذهنی خود در خصوص پول و ثروت را بر روی یک برگ کاغذ پیاده کنید و به احساسات خود در مورد پول دقت کنید.

ممکن است بپرسید گفتگوی ذهنی چیست؟

گفتوگوی ذهنی  همان صحبت هایی که در مورد پول و افراد پولدار زمانیکه با آن مواجه میشوید در سر شما میچرخد و تمام توجه شما را به خود جلب میکنند.

به عنوان مثال زمانیکه پولی از حساب شما خارج میشود احساس بدی پیدا میکنید و دچار ترس و نگرانی میشوید، یا احساس سرزنش بابت خریدی که انجام داده اید و جملاتی از این دست که: پول به دست آوردن سخته، برای پولدار شدن باید پدر پولدار داشته باشی و …

دومین گام

پس از شناسایی گفتگوهای ذهنی منفی و باورهای غلط این است که در دستورالعمل ای اف تی جایگذاری شود تا ریشه این باورها و  گفتگوهای ذهنی پیدا و خنثی کنید.

هر چقدر که گفتگوهای ذهنی منفی و باورهای محدود کننده بیشتری را به کمک این تکنیک خنثی کنید به همان میزان درامد شما نیز افزایش خواهد یافت.

اگر چه کاربرد تکنیک ای اف تی بسیار ساده میباشد، اما دستیابی به ریشه ها برای حل مسائل و مشکلات نیاز به آموزش اصولی و تمرین و تکرار فراوان دارد. در نتیجه همراهی با یک کاربر حرفه ای ای اف تی (دوره کوچینگ شخصی) جهت دستیابی به ریشه ها میتواند سرعت حل مسائل و مشکلات را افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره با شماره زیر در تماس باشید

0919-533-8737

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *